Старт конкурсу BATTLE PROJECTS SC

Старт конкурсу BATTLE PROJECTS SC

Ви можете приєднатися трьома способами.
1
Якщо ви талановитий програміст чи інженер і не маєте команди але хочете попасти в одну з наших команд та взяти участь у конкурсах і розробках реальних продуктів, та отримати призи, роботу, кар’єру, реалізацію своїх мрій і амбіцій.
2
Якщо ви команда яка може робити з нуля повістю готовий продукт але без власного продукту, то приєднуйтеся напишіть свою презентації і резюме кожного члена і його роль в команді. А ми вивчимо і якщо зацікавить нас то запропонуємо взяти участь у конкурсі Battle projects. Переможець отримає багато всього! Запрошуємо вас приєднуйтеся до нас!
3
Якщо ви команда яка вже розробила власний продукт пропонуйте нам все разом ви отримаєте можливість взяти участь а Battle projects а також реалізувати свій проект, цілі та амбіції!
Вимоги до всіх кандидатів профільна освіта + успішний досвід від 3 років, керівникам від 5 років, високий рівень англійської мови (бажано вільно).

Запрошуємо усіх талановитих і успішних програмістів та інженерів приєднуйтеся до нашого проекту з нами ви отримаєте більше ніж в пропонують в інших проектах чи роботах. З нами ви реалізуєте усі свої цілі та амбіції, побудуєте кар’єру і бізнес!

Поділитися публікацією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *